Cupa WalterLand

wl

În weekend-ul trecut a vut loc Cupa WalterLand, desfăşurată în două manşe, pe Maty Er Szeged.

Pentru marele trofeu au luptat 157 de participanţi, pescari din şapte ţări. Concursul pe echipe, a fost, de asemenea, interesant. WalterLand Sensas a adunat 30 de puncte în două zile. RSK Crazy Boys Hustopece – Sensas 40 de puncte, locul al doilea,  SHIMANO SCHULDER Echipa cu 44 de puncte şi a câştigat prestigiosul loc trei.

Felicitări pentru Benzar Zsolt locul 2, Koszorus Botond locul 5, şi pentru ceilalţi participanţi români.

Nr. ConcurentEchipaCantitateaPuncteLoc
1Petr KlásekRSK Crazy Boys Hustopece- Sensas2571021
2Benzár ZsoltCSAPAT 282379032
3Walter TamásWalterLand Sensas2491053
4Frantisek HanácekRSK Crazy Boys Hustopece- Sensas2282054
5Koszorus BotondMaros Mix Románia2277055
6Varga JózsefWalterLand Sensas2231066
7Déry GáborWalterLand Sensas2312077
8Potecz AttilaTimár-mix DÍNÓ Békésszentandrás2177078
9Milkovics PéterNevis-Exner-Molnársziget Team2095079
10Ambrus TiborTubertini- Maros Mix 1.23310810

Clasamentul final şi poze cu desfăşurarea concursului le găsiţi pe Horgasyklub.eu
Sâmbătă 14.04.2012 – Manşa I
Duminica 15.04.2012 – Manşa II

Pentru: www.horgaszklub.eu

Editat de: Echipa MatchFishing.Ro

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Powered by WordPress | Designed by: wordpress 4 themes | Thanks to Free WordPress Themes, Themes Gallery and Premium Themes