Cupa MAVER 2012

maver

S-a încheiat Cupa “MAVER” ediţia III 2012 desfăşurată pe balta Doripesco 4, jud. Braşov.

Primi trei concurenţi clasaţi pe podium sunt:

1. Nelu Lupei

2. Adi Suciu

3. Valentin Kolev

Clasament complet

Loc CPSConcurentEchipaPunctaj CPSNr. Conc.Eficienta
1ZSOLT BENZAREnergo19209213,33
2ASCHIOAPEI FLORIN18657266,43
3ATILLA OROSZEnergo14106235
4TONI STANCIUTubertini13656227,5
5TIBI RANCUTubertini13508168,75
6ADI SUCIUTrabucco12438155,38
7CONSTANTIN MATEESCUEnergo12228152,75
8NELUTU LUPEITrabucco12156202,5
9TUDOR BODOCANTrabucco11356189,17
10ROMICA BARSAN10837154,71
11ANDREI GHEOGHIUTrabucco10456174,17
12SORIN BAZARINCA10106168,33
13BOGDAN VUCULESCUEnergo10055201
14CASERU MARIUS8707124,29
15DRAGOS POPATubertini8604215
16SAVINEL SABAUTubertini8535170,6
17DAN TANASE7355147
18SZOLT SZILAGYEnergo7153238,33
19BALTAC EUGENAlba6836113,83
20ATILLA KARACSONI6486108
21FLORIN LUPEI6303210
22CRISTIAN MALITATrabucco6253208,33
23FLORIN COJOCARULugoj6186103
24MIHAI CRET6102305
25COSMIN BROLAMatchfishing6004150
26CONSTANTIN OTELSatu Mare5975119,4
27SILVIU DANCIUAlba5774144,25
28ALIN BOLDEALugoj5755115
29STEFAN TAUTULugoj5595111,8
30PAUL ISPASSibiu5465109,2
31EUGEN ONITA545690,83
32ALIN TUDOSETrabucco5403180
33COSMIN DARILugoj5355107
34GIGI CRAINICMatchfishing5104127,5
35ADRIAN TURCU5075101,4
36TUDOR OCTAVIANEnergo5002250
37MARIUS PETRESCU4754118,75
38FLORIN LOZINCA4754118,75
39BABA IOSIFSibiu4743158
40DORU POIANASibiu4704117,5
41MARIAN NEAGU4454111,25
42LUCIAN PETRUTASibiu4404110
43BARBU COSMINLugoj4384109,5
44DAN BORLEANU4202210
45TINO ROSSIMatchfishing4084102
46DOREL TEPUSA4034100,75
47BOTOND KOSZORUSSibiu4013133,67
48ADRIAN FARKASSibiu4003133,33
49FLORIN PALCAUPotaissa Turda397579,4
50GIGI MOROIUTrabucco393498,25
51ANTAL ZSOLT391497,75
52STEFAN SZATMARITrabucco3753125
53EDUARD ISFANESCUMatchfishing365573
54TIBOR SZOKACS3483116
55VLAD GROSU3402170
56GEORGE RUJANMatchfishing335483,75
57CRISTIAN HEDESIU3253108,33
58TOMITA PAVELESCU2832141,5
59ALIN BARASTEANAlba2782139
60DAN MATEESCU2652132,5
61HORATIU ADJUDEANUMatchfishing264388
62STEFAN OLARU260386,67
63CRISTIAN LAZARPotaissa Turda2552127,5
64BORBAT LASZLO231377
65ADRIAN PETRISORTubertini2301230
66MARIUS CUCU228376
67RAZVAN CAZACU226375,33
68ANDREI BUCURAlba2262113
69CATALIN SCINGER225375
70PETRU DIACONITA212370,67
71MARIUS MACEDON2102105
72CSEH FERENCZ209369,67
73ALEX MACEDON2082104
74VERONICA ISPAS2042102
75IOSIF HUTNER2001200
76DORIN MARGINEAN194297
77LACI DALNOKI185292,5
78ANDRAS SZASZ182291
79MIHAI GRECU180290
80FLORIN SIMION1751175
81ANTONIADE GEORGE165282,5
82RADU DAN MURESAN161280,5
83PATRU ALEXANDRU1601160
84DAN TOADER155277,5
85Mihail Zaharia15510
86DORU BILAN150275
87CATALIN NICOLAU150275
88FLORIN SITARU150275
89ISTVAN USZKAYFifty's Fishing Team150275
90AGOSTON SZILAMER150275
91COSMIN CHISMatchfishing145272,5
92PAUL GUSTI144272
93MARIAN TICHIRIS144272
94MARIUS BALAN1401140
95DAN SUCIU139269,5
96ALIN MURESAN134267
97MARIUS RAUS1201120
98MARCEL NECREALA1101110
99VIOREL POPA1101110
100COSTEL NITA1101110
101Bogdan Cordos11010
102FLORIN STOIAN1051105
103CSABO IMREH1051105
104ALEXANDRU VLAD1001100
105ANDREI MALDES95195
106BOGDAN CONSTANTINESCU95195
107STEFAN ARNAUTU95195
108COSTEL VLAD95195
109ALEX DONTFifty's Fishing Team85185
110GEORGE VLAD85185
111LEVENTE FELEKI82182
112SILVIU MITITELU82182
113MIHAI POPA80180
114MIHAIL MOISE80180
115SERGIU MOCANU80180
116LEVENTE GYORFI79179
117CONSTANTIN IONESCUFifty's Fishing Team78178
118Nagy Zoltan Imre78178
119DOREL TATARU77177
120CONSTANTIN STAICU77177
121SILVIU CRISTESCU76176
122DIMA CATALIN76176
123Cristina Malutan7610
124CIPRIAN JIJIE75175
125FLORIN TRUIA75175
126POPA CLAUDIU75175
127CONSTANTIN FERARUFifty's Fishing Team75175
128SIMON LEVENTE75175
129RADU PRISACARU7510
130Adrian Mihut7510
131Sergiu Homneac7510
132DARIUS MURESAN7510
133DANIEL SANGEORZAN7510
134COSTEL LUCESCU74174
135FLORIN BADEANU74174
136VIOREL VELICA72172
137ALEX GASPAR70170
138DAN HOLETIUC70170
139SANDU MUNTEANU70170
140BOGDAN DOBREANFifty's Fishing Team68168
141DANIEL DUMITRU68168
142TEOFIL DOBREANFifty's Fishing Team64164
143TIBOR TAKO64164
144RADU CLIUC62162
145NICU STANCA62162
146GABI DOBOCAN60160
147ALEXANDRU GAVAN60160
148CADET CONSTANTIN56156
149CRISTI LUNGU000
150ALEX LUPU000
151ALIN SCURT000
152TIMI STANCIOIU000
153LIBICAI LASZLO000
154VIOREL GHERGHICEANU000

 

 

..

 

Echipa MatchFishing.Ro

FOTO: Ştefan Tăutu

Share on Facebook
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Powered by WordPress | Designed by: wordpress 4 themes | Thanks to Free WordPress Themes, Themes Gallery and Premium Themes