Calendar concursuri

Lista concursurilor pe anul 2013

Nr.NumeLocatieData incepereData sfirsitObs. man?eCategorie
1Turneu APS16 mar1N/A
2Cupa PrimaveriiBalta Ben Hunedoara23 mar24 mar2+a3
3Cupa Florin GalanCalineni Vrancea30 mar31 mar2+a3*-2*
4Cupa TubertiniCanal MatyEr Syeged6 apr7 apr2+a1-E
5Cupa WalterLandCanal MatyEr Syeged20 apr21 apr2+a1-E
6Cupa Fir IntinsBalta Cornesti Timis27 apr28 apr2+a3*-2*
7Cupa ProfiMixSarulesti11 mai12 mai2+a2
8Turneu APSBalta19 mai1N/A
9Cupa Benzar MixBalta Sanpaul1 iun2 iun2+a2
10Finala AGVPS U23Balta Sanpaul7 iun9 iun3+aN/A
11Cupa MesVarsolt22 iun23 iun2+a2
12Finala AGVPS U14Slatina29 iun30 iun2+aN/A
13Finala AGVPS FeederCorbu6 iul7 iul2+aN/A
14Finala AGVPS U18Alba13 iul14 iul2+aN/A
15Finala B senioriVarsolt20 iul21 iul2+a2
16Turneu APSBalta21 iul1N/A
17Cupa MatchFishingMures - Tg. Mures3 aug4 aug2+a2
18Finala AGVPS feteVarsolt9 aug11 aug3+aN/A
19Finala A senioriMures - Tg. Mures16 aug18 aug3+aN/A
20Turneu APSBalta1 sep1N/A
21Finala AGVPS echipeVarsolt28 sep29 sep2+a2
22Turneu APSBalta29 sep1N/A
23Cupa MarosMixCanal MatyEr Syeged5 oct6 oct2+a1-E
24Cupa EA RecordCanal MatyEr Syeged13 oct1N/A
25Cupa HorgaszklubCanal MatyEr Syeged19 oct20 oct2+a1-E
26Turneu APSBalta20 oct1N/A

Legenda:

N/A –
3*
– până în 30 de concurenţi;
2* – peste 30 concurenti
E – intră în categoria extinsă

 

Lista concursurilor pe anul 2012

Nr.NumeLocatieData incepereData sfirsitObs. manşeCategorie
1Cupa Rosia ExtremaBalta Săcălaia Cluj18-feb19-feb2 N/A
2Turneul APSBalta Ben Hunedoara11-mar11-mar1N/A
3Cupa primăveriiBalta Ben Hunedoara23-mar25-mar2+antrenament3
4Cupa Florin GălanBalta 2 Calineni1-apr1-apr23*-2*
5Turneul APSLac Cinciş Hunedoara8-apr8-apr1N/A
6Cupa Walter LandCanal MatyEr Syeged13-apr15-apr2+antrenament1-E
7Cupa Fir ÎntinsBalta Corneşti19-apr21-apr2+antrenament3*-2*
8Finala FEEDERBalta Săruleşti4-mai5-mai2+antrenamentN/A
8Cupa TubertiniBalta Săruleşti11-mai13-mai2+antrenament2
9Turneul APSBalta Orăştie Hunedoara20-mai20-mai1N/A
10Cupa TubertiniCanal MatyEr Syeged25-mai27-mai2+antrenament1-E
11Cupa DaiwaCanal MatyEr Syeged1-iun3-iun2+antrenament1-E
12Cupa TrabuccoBalta Doripesco8-iun10-iun2+antrenament2
13Cupa SensasCanal MatyEr Syeged8-iun10-iun2+antrenament1-E
14Turneul APSBalta Ben Hunedoara10-iun10-iun1N/A
15Cupa MatchFishing.RoBalta Cornesti22-iun24-iun2+antrenamentN/A
15Turneu APSBalta Ben Hunedoara24-iun24-iun1N/A
16Finala U14Slatina (Scorniceşti)30-iun1-iul2N/A
17Turneu APSBalta Ben Hunedoara8-iul8-iul1N/A
18Interjudeţene SenioriCălineşti, Giurgiu, Ciuslea, Alba13-iul15-iul3N/A
19Cupa Fish ProBalta Ciuşlea20-iul22-iul2+antrenament2
20Finala BBalta Ciuşlea3-aug5-aug32
21Finala Senioare şi feteMureş10-aug12-aug22
22Finala U22Mureş10-aug12-aug22
23Finala ABalta Călineşti17-aug19-aug32
24Finala U18Alba17-aug19-aug22
25Cupa ApulumBalta Doripesco24-aug26-aug2+antrenament2
26Finala EchipeBalta Doripesco1-sept2-sept22
27Turneu APSBalta Ben Hunedoara2-sep2-sep1N/A
28Cupa Maros MIXCanal MatyEr Syeged28-sep30-sep2+antrenament1-E
29Cupa Timar MIXCanal MatyEr Syeged5-oct7-oct2+antrenament1-E
30Turneu APSBalta Ben Hunedoara7-oct7-oct1N/A
31Cupa ErdelyCanal MatyEr Syeged13-oct13-oct1N/A
32Cupa HorgaszklubCanal MatyEr Syeged2-nov4-nov2+antrenament1-E

 

Legenda:

N/A -
3*
– până în 30 de concurenţi;
2*
– peste 30 concurenti
E - intră în categoria extinsă

Share on Facebook
Powered by WordPress | Designed by: wordpress 4 themes | Thanks to Free WordPress Themes, Themes Gallery and Premium Themes